BEZPROBLEMOWE ZWROTY/WYMIANY

Na zgłoszenie masz 14 dni od otrzymania przesyłki, następnie 14 od dnia zgłoszenia na odesłanie go na wskazany poniżej adres. Na dokonanie zwrotu masz w sumie 28 dni od otrzymania przesyłki.

  1. Zwracany/wymieniany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania.
  2. Pobierz z naszej strony formularz odstąpienia od umowy (kliknij: FORMULARZ ZWROTU) lub formularz wymiany rozmiaru/koloru zakupionych produktów (kliknij: FORMULARZ WYMIANY).
  3. Zapakuj produkty wraz z formularzem i odeślij na adres korespondencji:

Here Oh Baby - HALA F
Transmisyjna 5,
92-410 Łódź

Uwaga. Koniecznie skorzystaj z formy wysyłki, która pozwoli tobie i nam monitorować jej drogę (np. list polecony). Niestety czasem przesyłka może się zagubić, a wówczas mając potwierdzenie nadania jesteśmy w stanie temu zaradzić.

  1. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze lub wyślemy pożądany przez Ciebie produkt (maksymalnie 14 dni).
  2. Zgodnie regulaminem sklepu oraz z przepisami ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. poz. 827) art. 38 pkt 5 konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w przypadku towarów, których nie można zwracać ze względów higienicznych lub zdrowotnych - jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W związku z tym produkty z kategorii bielizna nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset hasła