REKLAMACJE

Bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowane produkty – mamy świadomość, że czasem podczas produkcji coś pójdzie nie tak lub ktoś z naszej załogi popełni błąd w wysyłce. Wiedz, że zawsze chcemy jak najlepiej, a wszelkie błędy naprawiamy tak, byś na pewno był zadowolony!


W przypadku wady/niezgodności produktu wystarczy e-mail na adres [email protected]

1. W wiadomości koniecznie załącz zdjęcia produktu i ewentualnych defektów. Nie wymagamy wypełniania żadnych formularzy.

2. Wadliwy produkt wymieniamy niezwłocznie na nasz koszt (włącznie z kosztem dostawy). Pokryjemy również koszty odesłania wadliwego produktu do nas – skontaktuj się z nami w tej sprawie wysyłając do nas potwierdzenie nadania wraz z kwotą.

3. Jeżeli wymiana produktu nie będzie możliwa zaproponujemy wybór innego z naszej oferty lub zwrot pełnej wpłaconej kwoty.

Dodatkowe informacje: Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr

 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset hasła